Miljoen Stemme Vir Steve

MSVS

Omtrent / About MSVS

Nadat Steve Hofmeyr in die begin van 2015 die uitlating gemaak het dat hy die politiek sal betree indien hy 'n miljoen ondersteun sou kry, het 'n groep dood gewone Suid Afrikaners besluit om die uitdaging te aanvaar. 

'n Facebook groep genaamd "Miljoen Stemme Vir Steve" is op 19 Maart 2015 geskep en het binne die eerste vyf dae meer as 100 ooo lede gekry.

 


After Steve Hofmeyr made his now famous comment in the beginning of 2015 that he would go into politics if he gets one million supporters, a group of ordinary South Africans took up the challenge.

A Facebook group called "Miljoen Stemme Vir Steve" was generated on 19 March 2015 and within the first five days grew to over 100 000 members.



Wie is ons?


Amor Gerber

CEO: Miljoen Stemme vir Steve

Englie Botha

Direkteur: Miljoen Stemme vir Steve

Helga Swart

Direkteur: Miljoen Stemme vir Steve




amor@miljoenvirsteve.co.za

englie@miljoenvirsteve.co.za

helga@miljoenvirsteve.co.za



Steve Hofmeyr

Nie-Uitvoerende Direkteur: Miljoen Stemme vir Steve



Erna Loretz

Stasiebestuurder: MSVStereo

erna@msvstereo.co.za



Ons administrateurs

 

Zelda Botha Verster

Pretoria Kantoor

zelda@miljoenvirsteve.co.za


Martie du Pisanie

Richardsbaai Kantoor

martie@miljoenvirsteve.co.za


Ilana Swart

Jeug

Ilana@miljoenvirsteve.co.za




Elize Smit

Dubai Kantoor

elize@miljoenvirsteve.co.za

Marin Barwise

Brits Kantoor

marin@miljoenvirsteve.co.za

Jacques Botha

Wesrand

jb@miljoenvirsteve.co.za




Riana Odendaal Brits

Oudshoorn Kantoor

riana@miljoenvirsteve.co.za

Marina Labauschagne

Polokwane Kantoor

marina@miljoenvirsteve.co.za